Ansatte

Louie

HR-direktør

tlf: godbit?

e-post: kun labb takk

Lill-Beate Evensen

Daglig leder

Autorisert regnskapsfører som innehar en bachelor grad fra BI med spesialisering innen regnskap – skatt og ledelse. Har en mangeårig erfaring fra revisjonsbransjen og regnskapsbyrå. Innehar spesialkompetanse innen fagområdene regnskap – skatt – avgift – firmaetablering – årsoppgjør – ligningspapirer – rådgivning m.m.

tlf: 913 66 201

e-post: lill@regnskapsjefen.no

Lill-Hege Leireng

Teamleder

Autorisert regnskapsfører som innehar 3 år økonomisk utdannelse fra BI i tillegg til bred kompetanse innen områdene regnskapsførsel – fakturering – remittering -lønn/reiseregninger – rådgivning – skatt – avgift – årsoppgjør – ligningspapirer. God kompetanse på visma dokumentsenter. Innehar flere oppdrag ute hos kunder. Har spesialkompetanse på programvarene Agresso – Visma Global – Visma mammut – Huldt & Lillevik

tlf: 468 11 902

e-post: Lill-hege@regnskapsjefen.no

Anita Andersen

Regnskapsfører

Innehar mange års praktisk erfaring innen områdene bokføring – lønn -fakturering – remittering for mange forskjellige bransjer.

tlf: 468 22 541

e-post: anita@regnskapsjefen.no

Christin Sørum Steenberg

Regnskapsfører

Innehar mange års praktisk erfaring innen områdene bokføring – lønn -fakturering – remittering for mange forskjellige bransjer.

tlf: 468 33 044

tlf: Christin@regnskapsjefen.no

Gerd Ødegaard

Regnskapsfører

Innehar mange års praktisk erfaring innen områdene bokføring – lønn -fakturering – remittering for mange forskjellige bransjer.

tlf: 948 75 708

e-post: gerd@regnskapsjefen.no

Lisbeth Stoltenberg

Regnskapsfører

Innehar mange års praktisk erfaring innen områdene bokføring – lønn -fakturering – remittering for mange forskjellige bransjer.

tlf: 468 19 297

e-post: lisbeth@regnskapsjefen.no

Mette Johansen

Regnskapsfører

Innehar flere års praktisk erfaring innen områdene bokføring og lønn for mange forskjellige bransjer.

tlf: 947 95 999

e-post: Mette@regnskapsjefen.no

Vera Olsen

Regnskapsfører

Innehar mange års praktisk erfaring innen områdene bokføring – lønn -fakturering – remittering for mange forskjellige bransjer, herunder prosjektregnskap for bygg og anlegg.

tlf: 948 82 952

e-post: vera@regnskapsjefen.no

Wanja Therese Skibrek Øverland

Teamleder

Autorisert regnskapsfører som innehar Bachelor i Økonomi og ledelse, samt Bachelor i regnskap. Har i tillegg til flere års praktisk erfaring innen områdene bokføring – lønn -fakturering – remittering – årsoppgjør – ligningspapirer for mange forskjellige bransjer. Innehar også spesialkompetanse om visma dokumentsenter – visma lønn – IT.

tlf: 468 39 661

e-post: wanja@regnskapsjefen.no

Åse Arnesen

Regnskapsfører

Innehar mange års praktisk erfaring innen områdene bokføring – lønn -fakturering – remittering for mange forskjellige bransjer.

tlf: 948 84 867

e-post: aase@regnskapsjefen.no

Mandeep Kaur Marjara

Teamleder

Autorisert regnskapsfører som innehar Bachelor i Økonomi og ledelse, samt mange års praktisk erfaring innen områdene bokføring – lønn -fakturering – remittering -årsoppgjør – ligningspapirer for mange forskjellige bransjer. Har i tillegg spesialisert seg på programvarene  Visma dokumentsenter – Tripletex og Visma Mamut og Visma Global.

tlf: 947 98 434

e-post: mandeep@regnskapsjefen.no

Mirela Kovacevic

Regnskapsfører

Innehar praktisk erfaring innen områdene bokføring – lønn -fakturering – remittering for forskjellige bransjer.

tlf: 948 75 713

e-post: mirela@regnskapsjefen.no

Kontakt oss

Tlf: 32 23 15 30

Fax: 32 98 46 90

E-post: firmapost@regnskapsjefen.no

Adresse

Gamle Riksvei 467

3055 Krokstadelva