Ansatte

Louie

HR-direktør

tlf: godbit?

e-post: kun labb takk


Lill-Beate Evensen

Daglig leder

tlf: 913 66 201
e-post: lill@regnskapsjefen.no

Autorisert regnskapsfører som innehar en bachelor grad fra BI med spesialisering innen regnskap – skatt og ledelse. Har en mangeårig erfaring fra revisjonsbransjen og regnskapsbyrå. Innehar spesialkompetanse innen fagområdene regnskap – skatt – avgift – firmaetablering – årsoppgjør – ligningspapirer – rådgivning m.m.


Lill-Hege Leireng

Teamleder

tlf: 468 11 902

e-post: Lill-hege@regnskapsjefen.no

Autorisert regnskapsfører som innehar 3 år økonomisk utdannelse fra BI i tillegg til bred kompetanse innen områdene regnskapsførsel – fakturering – remittering -lønn/reiseregninger – rådgivning – skatt – avgift – årsoppgjør – ligningspapirer. God kompetanse på visma dokumentsenter. Innehar flere oppdrag ute hos kunder. Har spesialkompetanse på programvarene Agresso – Visma Global – Visma mammut – Huldt & Lillevik


Wanja Therese Skibrek Øverland

Teamleder

tlf:  468 39 661

e-post: wanja@regnskapsjefen.no

Autorisert regnskapsfører som innehar Bachelor i Økonomi & Administrasjon, samt Bachelor i Regnskap. Har mange års praktisk erfaring innen områdene regnskapsførsel – lønn/reiseregninger -fakturering – remittering – årsoppgjør – ligningspapirer for mange forskjellige bransjer. Har i tillegg god kompetanse på programvarene Visma dokumentsenter – Visma Lønn – Visma Expence – IT generelt


Anita Andersen

Regnskapsfører

tlf: 468 22 541

e-post: anita@regnskapsjefen.no

Innehar mange års praktisk erfaring innen områdene bokføring – lønn -fakturering – remittering for mange forskjellige bransjer.


Christin Sørum Steenberg

Regnskapsfører

tlf: 468 33 044

tlf: Christin@regnskapsjefen.no

Innehar mange års praktisk erfaring innen områdene bokføring – lønn -fakturering – remittering for mange forskjellige bransjer.


Lisbeth Stoltenberg

Regnskapsfører

tlf: 468 19 297

e-post: lisbeth@regnskapsjefen.no

Innehar mange års praktisk erfaring innen områdene bokføring – lønn -fakturering – remittering for mange forskjellige bransjer.


Monica Brun

Regnskapsfører

tlf: 947 95 999

e-post: monica@regnskapsjefen.no

Innehar mange års praktisk erfaring innen områdene bokføring – lønn -fakturering – remittering for mange forskjellige bransjer. Har i tillegg spesialkompetanse på bruk av programvarene Tripletex og Fiken


Mandeep Kaur Marjara

Teamleder

tlf: 947 98 434

e-post: mandeep@regnskapsjefen.no

Autorisert regnskapsfører som innehar Bachelor i Økonomi og ledelse, samt mange års praktisk erfaring innen områdene bokføring – lønn -fakturering – remittering -årsoppgjør – ligningspapirer for mange forskjellige bransjer. Har i tillegg spesialisert seg på programvarene  Visma dokumentsenter – Tripletex og Visma Mamut og Visma Global.


Mirela Kovacevic

Regnskapsfører

tlf: 948 75 713

e-post: mirela@regnskapsjefen.no

Innehar praktisk erfaring innen områdene bokføring – lønn -fakturering – remittering for forskjellige bransjer.


Kjersti Halvorsen

Regnskapsfører

tlf: 481 19 233

epost: kjersti@regnskapsjefen.no

Innehar mange års praktisk erfaring innen områdene bokføring-fakturering-remittering og administrasjonskoordinator fra flere bransjer.

Kontakt oss

Tlf: 32 23 15 30

Fax: 32 98 46 90

E-post: firmapost@regnskapsjefen.no

Adresse

Gamle Riksvei 467

3055 Krokstadelva