Ansatte

Louie – HR-direktør

Tlf: godbit?
E-post: kun labb takk


Lill-Beate Evensen – Daglig leder

Tlf: 913 66 201
e-post: lill@regnskapsjefen.no

Autorisert regnskapsfører som innehar en bachelor grad fra BI med spesialisering innen regnskap – skatt og ledelse. Har en mangeårig erfaring fra revisjonsbransjen og regnskapsbyrå. Innehar spesialkompetanse innen fagområdene regnskap – skatt – avgift – firmaetablering – årsoppgjør – ligningspapirer – rådgivning m.m.


Anita Andersen – Regnskapsfører

tlf: 468 22 541
e-post: anita@regnskapsjefen.no

Innehar mange års praktisk erfaring innen områdene bokføring – lønn -fakturering – remittering for mange forskjellige bransjer.


Christin Sørum Steenberg – Regnskapsfører

tlf: 468 33 044
tlf: Christin@regnskapsjefen.no

Innehar mange års praktisk erfaring innen områdene bokføring – lønn -fakturering – remittering for mange forskjellige bransjer.


Lisbeth Stoltenberg – Regnskapsfører

tlf: 468 19 297
e-post: lisbeth@regnskapsjefen.no


Innehar mange års praktisk erfaring innen områdene bokføring – lønn -fakturering – remittering for mange forskjellige bransjer.


Bakhor Abrakhimova – Autorisert Regnskapsfører

tlf: 947 95 999
e-post: bakhor@regnskapsjefen.no

Autorisert regnskapsfører som innehar Master i økonomi samt Bachelor i Regnskap og Revisjon. Har spesialkompetanse på programvarene Tripletex  og Visma Mamut.



Mirela Kovacevic – Regnskapsfører

tlf: 948 75 713
e-post: mirela@regnskapsjefen.no

Innehar praktisk erfaring innen områdene bokføring – lønn -fakturering – remittering for forskjellige bransjer.


Turi Johannessen Lian – Regnskapsfører

tlf: 947 98 434
e-post: turi@regnskapsjefen.no

Innehar praktisk erfaring innen områdene bokføring – lønn -fakturering – remittering for forskjellige bransjer.