Ansatte

Louie – HR-direktør

Tlf: godbit?
E-post: kun labb takk


Lill-Beate Evensen – Daglig leder

Tlf: 913 66 201
e-post: lill@regnskapsjefen.no

Autorisert regnskapsfører som innehar en bachelor grad fra BI med spesialisering innen regnskap – skatt og ledelse. Har en mangeårig erfaring fra revisjonsbransjen og regnskapsbyrå. Innehar spesialkompetanse innen fagområdene regnskap – skatt – avgift – firmaetablering – årsoppgjør – ligningspapirer – rådgivning m.m.


Lill-Hege Leireng – Teamleder

tlf: 468 11 902
e-post: Lill-hege@regnskapsjefen.no

Autorisert regnskapsfører som innehar 3 år økonomisk utdannelse fra BI i tillegg til bred kompetanse innen områdene regnskapsførsel – fakturering – remittering -lønn/reiseregninger – rådgivning – skatt – avgift – årsoppgjør – ligningspapirer. God kompetanse på visma dokumentsenter. Innehar flere oppdrag ute hos kunder. Har spesialkompetanse på programvarene Agresso – Visma Global – Tripletex – Visma mammut – Huldt & Lillevik


Wanja Therese Skibrek Øverland – Teamleder

tlf:  468 39 661
e-post: wanja@regnskapsjefen.no

Autorisert regnskapsfører som innehar Bachelor i Økonomi & Administrasjon, samt Bachelor i Regnskap. Har mange års praktisk erfaring innen områdene regnskapsførsel – lønn/reiseregninger -fakturering – remittering – årsoppgjør – ligningspapirer for mange forskjellige bransjer. Har i tillegg god kompetanse på programvarene Visma dokumentsenter – Visma Lønn – Visma Expence – IT generelt


Anita Andersen – Regnskapsfører

tlf: 468 22 541
e-post: anita@regnskapsjefen.no

Innehar mange års praktisk erfaring innen områdene bokføring – lønn -fakturering – remittering for mange forskjellige bransjer.


Christin Sørum Steenberg – Regnskapsfører

tlf: 468 33 044
tlf: Christin@regnskapsjefen.no

Innehar mange års praktisk erfaring innen områdene bokføring – lønn -fakturering – remittering for mange forskjellige bransjer.


Lisbeth Stoltenberg – Regnskapsfører

tlf: 468 19 297
e-post: lisbeth@regnskapsjefen.no


Innehar mange års praktisk erfaring innen områdene bokføring – lønn -fakturering – remittering for mange forskjellige bransjer.


Bakhor Abrakhimova – Autorisert Regnskapsfører

tlf: 947 95 999
e-post: bakhor@regnskapsjefen.no

Autorisert regnskapsfører som innehar Master i økonomi samt Bachelor i Regnskap og Revisjon. Har spesialkompetanse på programvarene Tripletex  og Visma Mamut.


Mandeep Kaur Marjara – Teamleder

tlf: 947 98 434
e-post: mandeep@regnskapsjefen.no

Autorisert regnskapsfører som innehar Bachelor i Økonomi og ledelse, samt mange års praktisk erfaring innen områdene bokføring – lønn -fakturering – remittering -årsoppgjør – ligningspapirer for mange forskjellige bransjer. Har i tillegg spesialisert seg på programvarene  Visma dokumentsenter – Tripletex og Visma Mamut og Visma Global.


Mirela Kovacevic – Regnskapsfører

tlf: 948 75 713
e-post: mirela@regnskapsjefen.no

Innehar praktisk erfaring innen områdene bokføring – lønn -fakturering – remittering for forskjellige bransjer.